Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 30 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 2 Jun
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 26 May
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 19 May
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 12 May
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 5 May
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 28 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 21 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 14 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tue 7 Apr
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Mon 6 Apr
kl 18:15 - 18:45
Trening på Rom skole
Indre Østfold OK  
Yngste gruppe ( også nybegynnere) trener ute…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline